Rusland

Deze week heb ik vier romans bij elkaar gezocht die zich afspelen in Rusland. Een sprookje, romantische verhalen en een spannend boek. De Amerikaanse Katherine Arden studeerde in Moskou en specialiseerde zich later in Franse en Russische literatuur. Ze schreef het moderne sprookje "De beer en de nachtegaal". Een roman over familiebanden en de harde … Meer lezen over Rusland

Feelgood

Deze twee hartverwarmende boeken werden aangeboden. Het boek "De grote kans van Edsel Bronfman" is voor de lezers van "Het Rosie Project" en "De 100-jarige man die uit het raam klom". Een aanstekelijk liefdesverhaal. Edsel Bronfman, vierendertig jaar en op velerlei gebied verbazingwekkend onervaren, heeft een prijs: een weekend in een luxe appartement aan het strand … Meer lezen over Feelgood